Asseto Corsa 2 oficjalnie jest już w produkcji! Do premiery jednak daleko!

adrianG

Asseto Corsa 2 oficjalnie jest już w produkcji! Taka informacja pojawiła się w raporcie finansowym opublikowanym przez firmę Digital Bros. Ujawniono również, że gra ma pojawić się w 2024 roku. Wychodzi na to, że na premierę gry będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Jeśli dostaniemy godnego następcę Asseto Corsa, to na pewno będzie warto.

Asseto Corsa 2 oficjalnie jest już w produkcji! Jednak szybko w tę grę nie zagramy!

Asseto Corsa to bardzo lubiany przez fanów wyścigów samochodowych symulator jazdy torowej. Gra cały czas jest wspierana i rozwijana. Produkcja jest już na rynku gier od kilku lat i gracze chętnie zobaczyliby jej kontynuację. Jest na to bardzo duża szansa, jednak szybko to nie nastąpi. W raporcie finansowym przedstawionym przez firmę Digital Bros można zauważyć pewną interesującą informację. Dowiadujemy się z niej, że twórcy Asseto Corsa pracują już nad kontynuacją gry. Podano nawet informację kiedy planowane jest wydanie gry. Asseto Corsa 2 ma ukazać się dopiero w 2024 roku. Termin premiery jest dość odległy, więc gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

Warto jednak pamiętać, że tworzenie gier wymaga czasu, zwłaszcza gdy mają być dopracowane. Twórcy Asseto Corsa 2 mają jeszcze 3 lata, aby stworzyć godnego następcę pierwszej części. Możemy być jednak na tę chwilę spokojni, ponieważ tyle czasu powinno starczyć na stworzenie i dopracowanie gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie