Cyberpunk 2077 Photo Mode - jest zwiastun z nowego trybu!

bartekZ

Cyberpunk 2077 Photo Mode - w sieci pojawił się oficjalny zwiastun z innowacyjnego trybu gry! Premiera z dawna wyczekiwanej produkcji zbliża się wielkimi krokami, a emocje z tym związane zaczynają sięgać zenitu. W trybie fotograficznym gracze będą mogli bez przeszkód - a w dodatku z ciekawymi udogodnieniami - zobaczy sterowaną przez siebie postać. Przekładana kilkukrotnie premiera Cyberpunk 2077 ostatecznie będzie mieć miejsce 10 grudnia, czyli za niespełna tydzień. Wydaje się, że już nic nie stanie na przeszkodzie, aby produkcja ujrzała światło dzienne.

Cyberpunk 2077 Photo Mode - jest zwiastun z innowacyjnego trybu gry!

Gracze już odliczają godziny do z dawna oczekiwanej premiery Cyberpunk 2077. Przypomnijmy, że ta była już kilkukrotnie przekładana - z różnych względów. To jeszcze bardziej spotęgowało apetyty graczy, którzy ostrzą sobie zęby na samą myśl o możliwości odpalenia produkcji autorstwa CD Project RED.

Tymczasem w najlepsze trwa akcja promocyjna gry (choć według wielu, jej sprzedaż i tak może okazać się jedną z rekordowych). Teraz twórcy postanowili zaprezentować światu tak zwany Photo Mode, który znajdziemy właśnie w Cyberpunku 2077. O co chodzi w omawianym trybie? W skrócie - dzięki niemu będziemy mogli zobaczyć sterowaną przez nas postać, co jest istotne biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z grą typu RPG w konwencji FPP.

Poza samą możliwością obejrzenia naszej postaci, twórcy serwują nam szereg bardzo ciekawych funkcji, którymi można bawić się do woli. Znajdą się tam między innymi znane choćby z Instagrama narzędzia do obrabiania fotografii (kontrast, nasycenie kolorów, stopień ziarnistości). Konkretne możliwości tego trybu, producenci zaprezentowali w poniższym wideo opublikowanym w serwisie YouTube:

ZOBACZ TAKŻE: NINTENDO SWITCH PRO - A WIĘC ODPOWIEDŹ NA KILKA NURTUJĄCYCH PYTAŃ

Cyberpunk 2077 - premiera kwestią kilku dni. Czy zagramy na PS5 oraz Xbox Series X/S?

Jak wcześniej wspomniano, niejednokrotnie przekładana premiera Cyberpunk 2077 będzie miała miejsce już 10 grudnia tego roku. Wraz z nią pojawiło się jednak wiele pytań natury technicznej, a wszystko ze względu na wyjście konsoli nowych generacji - mowa o Play Station 5 i Xbox Series X/S.

Jedno z najczęściej zadawanych dotyczyło tego, czy w Cyberpunka będzie można bez przeszkód zagrać właśnie na najnowszych konsolach. Według portalu gry-online.pl, nie będzie z tym problemu:

Gra CD Projektu RED trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (zadziała także na PS5 i Xboksie Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności).

Według gry-online.pl, na dniach gracze powinni dostać jeszcze jeden materiał wideo, prezentujący możliwości Cyberpunka 2077.

Aktualności

Zobacz wszystkie