Remake Prince of Persia: Piaski Czasu nie pojawi się w tym roku! Premiera gry przesunięta!

adrianG

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu nie pojawi się w tym roku! Gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać na premierę gry. Z opublikowanej przez Ubisoft wiadomości dowiedzieliśmy się, że prezentacja gry nie pojawi się na nadchodzącym Ubisoft Forward. Poinformowano również, że chociaż postępy nad grą są duże, to premiera gry odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu nie pojawi się w tym roku! Grę zobaczymy dopiero w 2022 roku!

Gracze czekający na premierę Remaku gry Prince of Persia: Piaski Czasu nie będą zadowoleni z tej informacji. Opublikowana przez Ubisoft wiadomość mówi, że gra nie pojawi się w tym roku. Twórcy zaznaczyli, że robią duże postępy w pracy nad grą, ale jej premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Wiadomo również, że żadna prezentacja gry nie pojawi się na Ubisoft Forwards, które odbędzie się już 12 czerwca.

Niestety żadnych szczegółów na temat produkcji gry na ten moment nie przedstawiono, a kolejne informacje o grze mają pojawić się za pewien czas. Można się domyślić, że twórcy potrzebują trochę więcej czasu niż początkowo zakładali na dopracowanie gry. Jeśli finalnie dostaniemy dopracowaną produkcję, która zrobi dobre wrażenie i zapewni świetną rozgrywkę bez jakichkolwiek błędów, to warto będzie poczekać na efekty do przyszłego roku.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie