Loopmancer prezentuje się okazale. Dostępny najnowszy zwiastun [WIDEO]

bartekZ

Loopmancer prezentuje się naprawdę okazale! W sieci pojawił się pierwszy konkretny materiał wideo, prezentujący grę. To coś na zasadzie gameplayowego trailera. Sama gra utrzymana jest natomiast w cyberpunkowym klimacie. Nie bez powodu wszystko określa się mianem "chińskiego cyberpunka". O co chodzi w interesującej produkcji? Kiedy spodziewać się premiery? Poniżej znajdziecie także materiał wideo, o którym mowa!

Loopmancer prezentuje się okazale! Najnowszy zwiastun pojawił się w sieci, to "chiński cybeprunk"?

Cyberpunk wydany przez CD Projekt RED być może okazał się inspirujący dla innych twórców. A to dlatego, że właśnie do popularnego Cyberpunka porównywany jest Loopmancer. Gra rzeczywiście na pierwszy rzut oka przypomina doskonale znaną produkcję - mowa rzecz jasna o klimacie, w jakim jest utrzymana.

W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny materiał, prezentujący zamysł twórców Loopmancera. Cała produkcja to nic innego, jak połączenie platformówki i gry akcji. Warto podkreślić, iż mamy do czynienia z debiutem studia eBrain rodem z Chin. Deweloperzy przygotowali dla nas 7 interesujących etapów, gdzie czeka na nas więcej niż 30 przeciwników. Do tego do dyspozycji graczy pozostaje ponad 100 typów broni. Wśród nich nie brakuje cyberpunkowych motywów.

Kiedy spodziewać się premiery Loopmancera? Niestety, jak na ten moment konkretów brak. W zamian można zapoznać się z promującym grę wideo, które można zobaczyć poniżej.

Aktualności

Zobacz wszystkie