Battlefield 2042 to najnowsza odsłona strzelanki od Electronic Arts! Oficjalna zapowiedź!

adrianG

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona strzelanki od Electronic Arts! Wiele osób może być zaskoczonych, ponieważ przez długi czas podejrzewano, że gra będzie miała tytuł Battlefield 6. Oprócz samego tytułu gry pokazano również pierwszy zwiastun i ujawniono kilka szczegółów. Tym razem twórcy postawili wyłącznie na tryb wieloosobowy i w tej odsłonie nie znajdziemy trybu fabularnego, a już 13 czerwca będziemy mogli zobaczyć pierwszy materiał z rozgrywki.

 

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona strzelanki od Electronic Arts! Poznaliśmy pierwsze informacje o nadchodzącej produkcji!

Electronic Arts postanowiło w końcu ujawnić szczegóły na temat najnowszej odsłony serii Battlefield. Gra będzie nosić tytuł Battlefield 2042 i zaoferuje wyłącznie rozgrywkę wieloosobową. Zrezygnowanie z kampanii fabularnej nie jest takim złym pomysłem, ponieważ twórcy mogli skupić się bardziej na trybie online i innych funkcjach gry. Większość graczy w poprzednich częściach gry skupiało się głównie na grze online, więc rezygnacja z trybu fabularnego nie powinna ich zasmucić. 

Rozgrywka online pozwoli na zabawę w jednej sesji aż 128 graczom naraz, ale jedynie na PC i najnowszej generacji konsol od Sony i Microsoftu. Na PlayStation 4 i Xbox One w jednej sesji będzie mogło przebywać maksymalnie 64 graczy.

Battlefield 2042 można już zamawiać w przedsprzedaży na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Już 13 czerwca mamy otrzymać pierwszy gameplay z gry!

Aktualności

Zobacz wszystkie