Zapowiedziano Jurassic World Evolution 2! Jest pierwszy zwiastun!

adrianG

Zapowiedziano Jurassic World Evolution 2! Kontynuacja wydanej 3 lata temu gry ukaże się jeszcze w tym roku. Gra trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Ponownie zajmiemy się tworzeniem i zarządzaniem naszym własnym Parkiem Jurajskim. Gracze mogą już zapoznać się z pierwszym zwiastunem z gry.

Zapowiedziano Jurassic World Evolution 2! Gra zmierza na PC i dwie generacje konsol od Sony i Microsoftu!

Nadciąga druga odsłona gry, w której stworzymy nasz własny park z dinozaurami. Na pierwszej transmisji rozpoczynającej Summer Game Fest pojawiła się zapowiedź gry Jurassic World Evolution 2. Grę zapowiedział sam Jeff Goldblum, czyli odtwórca jednej z głównych ról w serii filmów Park Jurajski. Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który wprawdzie prezentuje się dobrze, ale nie przedstawia żadnych materiałów z rozgrywki.

Chociaż informacji jest niewiele, wiadomo jednak, że gra skupi się na tym samym co poprzednio, czyli na zarządzaniu oraz rozbudowywaniu stworzonego Parku Jurajskiego. Możemy liczyć na wiele gatunków dinozaurów oraz sporo narzędzi do tworzenia parku.

Gracze nie będą musieli długo czekać na grę, ponieważ jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Jurassic World Evolution 2 trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Cyfrowa wersja gry na PC dostępna będzie w Epic Games Store i na platformie Steam.

Aktualności

Zobacz wszystkie