Pierwszy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown właśnie się pojawił! Koniecznie go zobaczcie!

adrianG

Pierwszy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown właśnie się pojawił! Nie zdradza on wiele, jednak można dowiedzieć się kilku ciekawych informacji. Wyścigi będą stanowić główny element rozgrywki, ale oprócz tego pojawi się gra w kasynie. Gracze będą mogli wygrać naprawdę duże pieniądze oraz samochody, jednak razem z tym będzie wiązało się ryzyko przegranej. Ujawniono także na jakie platformy trafi gra.

Pierwszy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown właśnie się pojawił! Znamy nowe ciekawostki z gry!

Fani serii gier Test Drive długo na to czekali. Nareszcie pojawił się pierwszy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown. Jest to świetna informacja ponieważ grę zapowiedziano 9 miesięcy temu i od tego czasu było o niej cicho. Teraz, dzięki zwiastunowi dostajemy kilka ciekawych wskazówek i informacji na temat najnowszej odsłony z tej serii. Produkcja będzie skupiać się na wyścigach samochodowych, tak jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach. W grze pojawi się wiele znanych marek samochodowych. 

Test Drive Unlimited Solar Crown oprócz wyścigów zaoferuje grę w kasynie, w którym do wygrania będą duże pieniądze lub samochody. Tak, w kasynie będzie można grać pieniędzmi lub postawić swój samochód. Takie rozwiązanie z pewnością zapewni wiele emocji podczas rozgrywki.

Wiemy już na jakich platformach gracze będą mogli zagrać w najnowszą odsłonę serii. Test Drive Unlimited Solar Crown trafi na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch. Więcej szczegółów o grze zostanie ujawnionych w lipcu.

Aktualności

Zobacz wszystkie