Land of War już dostępne. Polska produkcja miała spore problemy

bartekZ

Land of War już dostępne. Warto jednak powiedzieć, że polska produkcja o II Wojnie Światowej spotkała na swojej drodze nie lada problemy. Tuż przed pierwotną premierą, polskie studio musiało wszystko odwołać. Wiadomo, dlaczego tak się stało. Na grę naniesiono jednak poprawki i od 10 czerwca produkt można kupować. Ile kosztuje? Na czym polegały problemy związane z Land of War? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Land of War już dostępne. Polska produkcja miała spore problemy - wyjaśniamy

Polska gra o II Wojnie Światowej w końcu dostępna. Land of War można kupować już od 10 czerwca tego roku, jednak produkcja na swojej drodze napotkała wielkie problemy. Premiera zaplanowana była na wcześniejszy termin, jednakże twórcy dosłownie w ostatniej chwili musieli ją odwoływać. Polskie studio miało wycofać się z udostępnienia gry na Steamie na kilka godzin przed dokonaniem tego faktu. PPE podaje, że wszystko przez brak przejścia procesu akceptacji w Niemczech. W Land of War znajdowały się bowiem symbole nazistowskie.

Poprawki wprowadzono niezwłocznie. Dzięki temu gra finalnie 10 czerwca trafiła do sprzedaży. Co ważne, w grze znajdziemy polski dubbing, a za całość trzeba zapłacić 99 złotych. W nagrywaniu kwestii do gry udział brał między innymi Mirosław Zbrojewicz.

W samej produkcji wchodzi natomiast w skórę polskiego żołnierza. Wszystko w 1939 roku, gdy Niemcy zaatakowali Polskę. Poniżej zobaczyć można wideo, prezentujące gameplay Land of War.

Aktualności

Zobacz wszystkie