The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na nowym zwiastunie! Wiadomo kiedy gra się pojawi!

adrianG

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na nowym zwiastunie! Materiał jest krótki, ale prezentuje fragmenty rozgrywki. Wiadomo, że gry w tym roku nie zobaczymy. Premiera gry została zaplanowana dopiero na przyszły rok. Nowa część, tak samo jak jej poprzedniczka, trafi wyłącznie na Nintedo Switch.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na nowym zwiastunie! Gra prezentuje się świetnie, lecz do premiery jeszcze daleko!

Gracze już od dłuższego czasu wyczekują jakichkolwiek informacji o najnowszej odsłonie gry z serii The Legend of Zelda. Od oficjalnej zapowiedzi gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 minęły już 2 lata, więc każda nawet drobna informacja mogłaby zapewnić graczy, że prace nad grą przebiegają pomyślnie. Podczas tegorocznej prezentacji Nintendo pojawił się nowy zwiastun z gry. Chociaż jest on krótki to możemy przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, które zostały w nim umieszczone.

Na końcu zwiastuna pojawiła się informacja, że gra pojawi się dopiero w 2022 roku. Gracze będą musieli jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość. Wiele wskazuje na to, że gra będzie kolejnym świetnym hitem. Jeśli twórcy powtórzą sukces, jaki odniosła poprzednia część, to warto będzie poczekać. The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 będzie tytułem ekskluzywnym i trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie