Imponujący mod Fallout: London - zobacz jak się prezentuje [WIDEO]

bartekZ

Imponujący mod Fallout: London zapowiada się wyśmienicie. W sieci pojawiło się pierwsze konkretne wideo, które prezentuje wprowadzone w grze nowości i udoskonalenia. Pierwsze opinie graczy nie pozostawiają złudzeń - szykuje się coś naprawdę dobrego! Już teraz pojawiają się opinie, że nadchodzący dodatek będzie jednym z lepszych w historii. Po szczegóły, a przede wszystkim po wspomniane wideo, zapraszamy poniżej.

Imponujący mod Fallout: London - zobacz jak się prezentuje! [WIDEO]

Fallout: London już teraz rozgrzewa nastroje fanów gry. Mod jeszcze przed jego premierą nazwano mianem najbardziej imponującego w historii. Wszystko ma potwierdzać wideo, które już teraz dostępne jest w sieci. W przypadku Fallout: London trudno mówić tak właściwie o zwykłym dodatku. W pakiecie znajdziemy bowiem szereg misji i innych nowości, które dorównują naprawdę dużym aktualizacjom.

Przede wszystkim dzięki dodatkowi zyskamy wiele znanych z Londynu miejscówek. Całość rzecz jasna utrzymana w klimacie dobrze znanym z produkcji. Wszytko nadszarpnięte będzie zatem efektem wybuchu nuklearnego. Poza tym w modzie znajdziemy nowe bronie, questy oraz innowacyjny ekwipunek.

Nieświadomym warto uzmysłowić, że cały czas mowa o projekcie fanowskim. Na wideo wszystko wygląda jednak tak, jakby produkcja pochodziła od oficjalnego wydawcy gry. To imponuje.

Kiedy spodziewać się premiery dodatku Fallout: London? Aktualnie konkretna data jeszcze niestety się nie pojawia. Wiadomo natomiast, że mod dostępy będzie jedynie na PC. Poniżej zobaczycie wideo promujące dodatek:

Aktualności

Zobacz wszystkie