Nowa kampania w Enlisted. Za wczesny dostęp trzeba zapłacić [WIDEO]

bartekZ

Nowa kampania w Enlisted zaprezentowana! Jak dobrze wiadomo, gra niedawno udostępniona została na konsole PlayStation 5 oraz konkurencyjnego Xboxa Series X|S. Teraz w sieci pojawiło się nowe wideo od twórców. Pokazana jest w nim nowa kampania, którą można testować. Tym razem trzeba jednak za to zapłacić - i to wcale niemałe pieniądze. Pakiet Bitwa o Berlin zawiera jednak jeszcze kilka nowości. Ile kosztuje?

Nowa kampania Enlisted zaprezentowana! Wiadomo, ile kosztuje wczesny dostęp

W sieci pojawiło się najnowsze wideo, w którym widzimy jakie nowości oferują twórcy Enlisted. Przypomnijmy - gra trafiła na PS5 oraz Xbox Series X|S. Co warte podkreślenia, podstawowa wersja Enlisted oferowana jest jako free-to-play. Co innego jednak w przypadku najnowszego pakietu oferowanego przez twórców. Mowa o Bitwie o Berlin. We wszystko można zagrać we wczesnym dostępie. Trzeba go jednak wykupić, a to już wydatek sięgający ponad 200 złotych.

W oferowanym przez twórców pakiecie, znajdujemy się w Berlinie pod koniec II Wojny Światowej. Należy pamiętać, że jak na razie wszystko jest wersją testową, a dzięki wykupieniu pakietu, można brać udział w rzeczonych testach. W pakiet, oprócz wczesnego dostępu do bety, gracze otrzymają jeszcze:

- Oddział premium 336 pułku strzelców w 120 Dywizji Strzelców Gwardii Armii Czerwonej dla Armii Radzieckiej w kampanii berlińskiej

- Pistolet maszynowy PPD-40 DSZ z nożem bagnetowym (dostępny tylko dla tego oddziału)

- Oddział premium 652. pułku grenadierów w Dywizji Piechoty „Berlin” dla sił Wehrmachtu w kampanii berlińskiej

- Pistolet maszynowy MP 40/1 (dostępny tylko dla tego oddziału)

- 600 sztuk złota

W PlayStation Store całość kosztuje 210 złotych, natomiast w Microsoft Store - 230 złotych.

Aktualności

Zobacz wszystkie