Sony otrzega przed graniem w Cyberpunka 2077 na PS4!

bartekZ

Sony ostrzega przed graniem w Cyberpunka 2077 na PS4! Choć tak jak informowaliśmy niedawno, gra już oficjalnie powróci do PS Store - Japończycy zalecają, aby gracze byli ostrożni i wskazali, że podstawowe konsole PlayStation 4, nadal mogą mieć problem z "udźwignięciem" dzieła polskiego studia CD Projekt RED. Producent konsoli ponadto zalecił, na jakim sprzęcie Cyberpunk 2077 powinien działać najlepiej. Co to oznacza w praktyce?

Sony ostrzega przed graniem w Cyberpunka 2077 na PS4! Gra powraca na PS Store, ale na tym kończą się pozytywne wieści...

Gorące wieści napływają z obozu Sony! Jak dobrze wiadomo, w kuluarach od jakiegoś czasu mówiło się o powrocie Cyberpunka 2077 na PS Store. Przypomnijmy - grę usunięto z usługi po tym, jak okazało się, że PS4 nie radzi sobie zbyt dobrze z polską produkcją. Momentalnie zaroiło się od skarg i reklamacji, a Sony musiało walczyć ze zwrotem pieniędzy dla niezadowolonych graczy. Wobec tego podjęto zdecydowane działania.

Wieści o powrocie Cyberpunka do Sony w końcu znalazły oficjalne potwierdzenie. Co jednak ciekawe, japońscy producenci konsol ostrzegają graczy. Jak się okazuje, gra na PS4 w dzieło CD Projekt RED, nadal może wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Komunikat Sony przytacza PPE, a wszystko cytujemy poniżej:

"SIE może potwierdzić, że Cyberpunk 2077 zostanie ponownie dodany do PlayStation Store od 21 czerwca 2021 roku. Gracze będą nadal doświadczać problemów z wydajnością na PS4, jednak CD Projekt RED kontynuuje prace nad poprawą stabilności na wszystkich platformach. By uzyskać najlepsze wrażenia, SIE zaleca granie w tytuł na PS4 Pro lub PS5”

Wychodzi więc na to, że podstawowe PS4 może mieć kłopot z grą. Nie bez kozery Sony zaleca, aby tytuł ogrywać na PS4 Pro oraz PS5. Nadzieją pozostaje jednak kolejna już łatka optymalizująca tytuł. Być może ona sprawi, że na PS4 w Cyberpunka 2077 w końcu zagramy bez przeszkód.

Aktualności

Zobacz wszystkie