Średniowieczne, polskie GTA wyjdzie na wszystkie platoformy. Rustler - co już wiemy?

bartekZ

Średniowieczne, polskie GTA, swoją premierą na konsolach będzie miało już niebawem. Mowa rzecz jasna o grze Rustler, która została jakiś czas temu ochrzczona właśnie mianem średniowiecznego Grand Theft Auto. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły ściśle związane z debiutem obiecującego tytułu na sprzętach, w tym na konsolach nowej generacji. Wiadomo między innymi to, że Rustler ukaże się na wszystkich platformach, w tym na wspomnianych wcześniej next-genowych konsolach.

Średniowieczne, polski GTA wyjdzie na wszystkie platformy. Co już wiemy o grze Rustler?

O grze Rustler było głośno już jakiś czas temu. Od samego początku natomiast przylgnęła do niej łatka "polskiego GTA osadzonego w realiach średniowiecza". I choć zapowiedzi były odważne, pierwsze chwile po udostępnieniu wczesnego dostępu, nieco ochłodziły zapał deweloperów. Drugą szansą dla nich ma okazać się debiut gry na konsolach - w tym mowa o konsolach nowej generacji.

Jak wcześniej wspomniano, wczesny dostęp okazał się totalną klapą. Jak czytamy w PPE.pl, jednocześnie w Rustlera grało zaledwie 225 graczy. Lekiem na całe zło ma być debiut średniowiecznego GTA na konsolach next-genowych.

Gra na Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch pojawi się dokładnie 31 sierpnia tego roku. Już teraz zapowiada się jednak, że tytuł czeka szereg ulepszeń. Muszą one jednak okazać się znaczące, aby firma nie najadała się wstydu.

Aktualności

Zobacz wszystkie