Xbox Cloud Gaming dostępne na urządzeniach z systemem iOS oraz Windows 10! Usługa otwiera się na nowe urządzenia!

adrianG

Xbox Cloud Gaming dostępne na urządzeniach z systemem iOS oraz Windows 10! Kolejne urządzenia mogą korzystać z nowej usługi Microsoftu i jej wszystkich funkcji. Usługa dostępna jest od teraz na urządzeniach Apple z systemem iOS oraz urządzeniach z Windows 10, więc większa liczba osób może obecnie z niej korzystać.

Xbox Cloud Gaming dostępne na urządzeniach z systemem iOS oraz Windows 10! Nowi użytkownicy mogą korzystać już z usługi!

Usługa Microsoftu umożliwiająca granie w chmurze została udostępniona dla większej ilości urządzeń. Od teraz oprócz urządzeń z Androidem, dostęp do usługi dostają urządzenia z systemem iOS i Windows 10. Xbox Cloud Gaming daje dostęp do ponad 100 gier, a spora część z nich to wielkie hity. Trzeba wpierw jednak spełnić kilka wymagań.

Osoby chcące korzystać z usługi muszą mieć opłaconą subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Wymagane jest też posiadanie kompatybilnego kontrolera i urządzenia z systemem Android, iOS lub Windows 10. Do cieszenia się najlepszej jakości rozgrywką, bez żadnych opóźnień, zalecane jest bardzo dobre połączenie internetowe, ale minimalna potrzebna szybkość to 10 Mb/s.

Dostęp do usługi można uzyskać z poziomu aplikacji lub po wejściu na stronę internetową w przeglądarce. Dużą zaletą usługi jest to, że nie trzeba instalować gier na urządzeniu, a wszystkie postępy są zapisywane na koncie gracza.

Aktualności

Zobacz wszystkie