Forza Horizon 5 - premiera już w 2021?

bartekZ

Forza Horizon 5 - premiera już w 2021 roku? Jak się okazuje, są takie przesłanki! O wszystkim donosi ceniony insider Jeff Grubb. To właśnie według jego informacji, najnowsza odsłona motoryzacyjnej produkcji od Microsoft może pojawić się już w nadchodzącym roku. Jeff jest tego niemal pewny, ale na oficjalne wieści należy jeszcze trochę poczekać. Co jednak najciekawsze, wielu spodziewało się, że kolejnym tytułem z serii Forza będzie Motorsport 8. Tymczasem schemat ma zostać przełamany.

Forza Horizon 5 - premiera już w 2021 roku? Istotny przeciek informacji!

Fani gier o tematyce motoryzacyjnej tymi doniesieniami powinni być zachwyceni. Wiele bowiem wskazuje na to, że premiera Forza Horizon 5 będzie mieć miejsce już w 2021 roku! To szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. O wszystkim poinformował mający zwykle sprawdzające się wiadomości insider, Jeff Grubb.

Microsoft zaskoczył tym bardziej, że fani serii oczekiwali, iż wzorem poprzednich lat, ich kolejną produkcją będzie ta z serii Motosport. Konkretnie mówi się tutaj o Forzie Motorsport 8. Tymczasem kolejny rok najpewniej przyniesie nam jednak Horizon 5!

Jeff Grubb: "najpierw dostaniemy kolejną grę z serii Forza Horizon"

Słowa Jeffa Grubb'a na łamach swojego portalu cytuje planetagracza.pl. Wynika z nich, że insider jest pewny swego a jego przypuszczenia już niebawem powinny się oficjalnie potwierdzić. Czytamy tam:

"Kilka miesięcy temu opublikowano informacje o Forza Motorsport. Myślę, że najpierw dostaniemy kolejną grę z serii Forza Horizon i myślę, że może nadejść w przyszłym roku."

Czym nowym może zaskoczyć nas Forza Horizon 5? Czy należy spodziewać się istnej rewolucji? Cóż, poniekąd tak. Trzeba bowiem brać pod uwagę fakt, że twórcy dostaną większe pole manewru ze względu na możliwości nowej generacji konsol.

Aktualności

Zobacz wszystkie