Zaprezentowano nową figurkę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! Można już składać zamówienia!

adrianG

Zaprezentowano nową figurkę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! Tym razem zdecydowano się na wydanie figurki przedstawiającej Geralta oraz Płotkę, a za jej produkcję odpowie firma Dark Horse. Wysokość figurki to około 33 cm i pełna jest ona różnych detali. Osoby zainteresowane kupnem mogą składać już zamówienia w przedsprzedaży.

Zaprezentowano nową figurkę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! Fani mogą już szykować portfele na zakup Geralta i Płotki!

Wiedźmin 3 został wydany już kilka lat temu, ale nadal jest najnowszą odsłoną serii. Do tej pory pojawiło się naprawdę sporo różnego rodzaju figurek związanych z tą grą. Co ciekawe, nadal powstają i są wydawane zupełnie nowe figurki. Właśnie została zaprezentowana kolejna figurka z uniwersum Wiedźmina. Najnowsza figurka przedstawia Geralta i Płotkę z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Za jej stworzenie odpowiada firma Dark Horse.

Wszyscy zainteresowani nową figurką mogą już składać zamówienia w przedsprzedaży, która trwa do 5 sierpnia tego roku. Jednak cena figurki może niektóre osoby odstraszyć. Figurka Geralta i Płotki od Dark Horse została wyceniona na około 1140 zł. Patrząc jednak na wygląd figurki i jej wszystkie detale, to można śmiało stwierdzić, że cena jest adekwatna do jakości wykonania. Warto wspomnieć, że wysokość figurki wyniesie około 33 cm, więc zdecydowanie będzie jedną z większych, które zostały wydane.

Aktualności

Zobacz wszystkie