Microsoft Flight Simulator zwiększy swoją wydajność na PC! Twórcy nadal ulepszają grę

adrianG

Microsoft Flight Simulator zwiększy swoją wydajność na PC! Twórcy gry pochwalili się swoimi najnowszymi pracami nad grą. Gracze będą mogli liczyć na znacznie lepszą jakość i płynność podczas gry. Już pod koniec tego miesiąca pojawi się aktualizacja, która zauważalnie poprawi wydajność gry.

Microsoft Flight Simulator zwiększy swoją wydajność na PC! Przeprowadzono duże prace przy silniku gry!

Twórcy Microsoft Flight Simulator cały czas pracują nad rozwojem gry. Nie tylko tworzą i dodają nowe treści, ale usprawniają już to co się w grze znajduje. Tym razem postanowili jeszcze bardziej zwiększyć wydajność gry. Twórcy przerobili całkowicie silnik gry, a wiele jego elementów zostało napisanych na nowo. Dzięki temu wiele podzespołów komputera zostanie odciążonych i zmniejszy się ich zapotrzebowanie na pamięć.

W wielu przypadkach zapewni to zauważalną poprawę wydajności. Możliwy jest przyrost wydajności nawet o 50% większy niż aktualny. W wielu przypadkach pozwoli to na tej samej konfiguracji sprzętowej uzyskać znacznie lepszą płynność i jakość rozgrywki.

Aktualizacja, która wprowadzi nowe usprawnienia dla gry pojawi się już 27 lipca. Wtedy gracze sami będą mogli sprawdzić, czy na ich sprzęcie gra działa lepiej.

Przypomnijmy, że również 27 lipca Microsoft Flight Simulator trafi do nowego grona odbiorców. Od tego dnia gra będzie dostępna również na konsole Xbox Series X|S.

Aktualności

Zobacz wszystkie