Need For Speed Underground 2 Remaster - o co chodzi? [WIDEO]

bartekZ

Need For Speed Underground 2 Remaster - od jakiegoś czasu w sieci można trafić na tego typu tytuły. Musimy jednak prędko ostudzić zapał fanów serii, gdyż jak na razie nie ma mowy o oficjalnej, odświeżonej wersji kultowej części gry. Niemniej jednak Rosjanie stworzyli własny materiał, zatytułowany właśnie jako NFS Underground 2 Remaster. W sieci opublikowali wideo, które robi naprawdę bardzo dobre wrażenie. Poniżej możecie obejrzeć materiał oraz dowiedzieć się więcej na jego temat.

Need For Speed Underground 2 Remaster - o co chodzi? W sieci pojawił się interesujący materiał! [WIDEO]

Need For Speed Underground 2 to uznawana za niemal wszystkich fanów serii jedna z jej najlepszych części. To właśnie w NFS Underground 2 mieliśmy do czynienia z klimatem nie podrobienia, który zabierał nas w gęsty świat nielegalnych, ulicznych wyścigów. Wrażenie robiła też możliwość naprawę efektownego tuningu pojazdów, która - jak na czasy, w których gra debiutowała na rynku - była naprawdę dobrze rozwinięta.

Choć oficjalnie tematu odświeżenia Undergrounda 2 nie ma - sprawy w swoje ręce wzięli Rosjanie. Firma Odonata zaprezentowała, jak mógłby wyglądać remaster popularnej gry. Odświeżona wersja na zaprezentowanym przez twórców wideo wygląda kapitalnie. Właśnie tak, jak większość wyobraża sobie ewentualną reedycję kultowego NFS'a.

Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej. Robi wrażenie, nieprawdaż?

Aktualności

Zobacz wszystkie