Wiemy jak będzie wyglądać rozgrywka w Knockout City! Zaprezentowano zwiastun!

adrianG

Wiemy jak będzie wyglądać rozgrywka w Knockout City! Nowy materiał od twórców zdradza wiele informacji na temat gry. Możemy zaobserwować jak wyglądają pojedynki pomiędzy drużynami i z jakiego wyposażenia korzystają postacie. Pokazano również opcje zmiany wyglądu postaci, a jest ich sporo, więc będzie z czego wybierać. 

Wiemy jak będzie wyglądać rozgrywka w Knockout City! Pokazano nowy zwiastun!

Knockout City to wieloosobowa gra sieciowa w której eliminujemy wrogów rzucając w nich piłkami. Można śmiało powiedzieć, że jest to drużynowa gra w zbijanego, tylko bardziej podrasowana. Dostaliśmy zwiastun z rozgrywki, który ukazuje też personalizację wyglądu postaci. Wygląd naszej postaci dostosujemy według własnych preferencji. Oprócz przygotowanych kompletnych strojów, będziemy mogli zmienić twarz, fryzurę, okulary i rękawice naszej postaci. Dostępne będą także różne wzory lotni, z których skorzystamy w trakcie rozgrywki.

Podczas rozgrywki na mapie są dostępne do zebrania piłki, które posłużą do likwidowania przeciwników. W razie potrzeby, nasza postać będzie mogła zamienić się w piłkę, która pomoże sojusznikowi z naszej drużyny.

Gracze chcący przetestować najnowszą produkcję od Electronic Arts, będą mieli niedługo taką możliwość. Pomiędzy 2-4 kwietnia odbędzie się międzyplatformowa beta gry. Natomiast oficjalna gra, trafi do graczy 21 maja tego roku i ukaże się na PC (na platformie Origin i Steam) oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie