Nowy tryb w FIFA 22 potwierdzony! Gratka dla fanów piłki nożnej

bartekZ

Nowy tryb w FIFA 22 już potwierdzony! Od kilku dni cała społeczność gamingowa żyje ujawnieniem zwiastuna FIFY 22 oraz najważniejszymi informacjami o debiutującej z początkiem października produkcji. "Elektronicy" potwierdzają coraz więcej interesujących wieści na temat gry. Na czym ma polegać nowy tryb? Co jeszcze zostanie udoskonalone w gameplayu?

Nowy tryb w FIFA 22 potwierdzony! Gratka dla zapalonych fanów piłki nożnej, którym marzy się własna drużyna

Nie milkną echa dotyczące niedawnej prezentacji FIFY 22. Mowa o zwiastunie i zdradzeniu kilku istotnych rzeczy, które tym razem zmienią się względem wersji poprzedniej. Mówiąc krótko - będzie się działo! Dużo uwagi gracze poświęcają jednak nowemu trybowi. Mowa o "Stwórz klub", który pojawi się w Karierze. O tej opcji wiele osób marzyło już wcześniej. Wygląda więc na to, że będziemy mogli bez przeszkód stworzyć swój własny zespół i umieścić go w którejś z lig. Możliwe też, że będziemy mogli sami zaprojektować logo i stroje drużyny. Na ten moment jednak więcej szczegółów nikt nie zdradza i poza nazwą trybu, nie wiadomo zbyt wiele.

Ponadto ulepszona ma zostać VOLTA oraz gra bramkarzy, do której zwykle było bardzo dużo zastrzeżeń. EA Sports najbardziej jednak chwali się systemem HyperMotion, który ma zapewnić niespotykane dotąd wrażenia i realne odwzorowanie widowiska piłkarskiego.

Aktualności

Zobacz wszystkie