Wiedźmin: Pogromca Potworów dostępny do pobrania - za darmo!

adrianG

Wiedźmin: Pogromca Potworów dostępny do pobrania! Fani Wiedźmina wreszcie mogą zagrać w nową grę z tego uniwersum. Tym razem jest to nowa gra mobilna dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem Android i iOS. W Wiedźmin: Pogromca Potworów gracze będą polować na potwory i je likwidować, a to wszystko przy wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości. 

Wiedźmin: Pogromca Potworów dostępny do pobrania! Oficjalna premiera gry odbyła się dzisiaj!

Długo wyczekiwana gra mobilna osadzona w uniwersum Wiedźmina wreszcie jest dostępna. Wiedźmin: Pogromca Potworów to gra wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość. W grze można doszukiwać się podobieństw do Pokemon GO, ale jest to zupełnie inna gra z tej samej kategorii. Gracze wcielą się w Wiedźmina, którego zadaniem jest tropienie i eliminowanie potworów.

W Wiedźmin: Pogromca Potworów można było zagrać wcześniej jeśli zapisało się do otrzymania wczesnego dostępu. Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera gry, więc wszyscy zainteresowani mogą ją pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. Premiera gry nie obyła się jednak bez problemów. Twórcy zmuszeni byli zrobić przerwę techniczną, a to nie spodobało się graczom. Miejmy nadzieję, że gra nie będzie miała już innych problemów i gracze będą mogli cieszyć się z rozgrywki. Pierwsze opinie w większości są pozytywne, więc może to sugerować, że gra ma potencjał i odniesie duży sukces.

Aktualności

Zobacz wszystkie