Wydano darmowe DLC do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2! Przygotowano nowy region i przeciwników!

adrianG

Wydano darmowe DLC do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2! Strzelanka od polskiego studia, która ukazała się na początku czerwca zebrała bardzo pozytywne oceny od graczy. Twórcy gry postanowili wydać darmowe DLC do gry na PC i konsole. Dodatek Butcher's Banquet wprowadza wiele nowości, z których gracze powinni się ucieszyć.

Wydano darmowe DLC do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2! Dla graczy przygotowano wiele nowości!

Dobrze przyjęta przez graczy polska strzelanka otrzymała właśnie darmowy dodatek. DLC Butcher's Banquet wprowadzi zupełnie nowy region do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Nowy region zabierze graczy na pustynne tereny, które zaoferują więcej niż sam piasek. Pojawią się ciekawe świątynie, bujne tereny roślinne, a nawet wodospady. Nowy region oznacza również nowe zagrożenie, a będzie nim Mahmoud Zarza, nazywany również Rzeźnikiem. 

Butcher's Banquet jest już dostępne do pobrania w ramach najnowszej aktualizacji do gry. DLC jest dostępne dla wszystkich wersji gry, wliczając w to: PC, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S. Na razie w grę na PlayStation 5 można zagrać jedynie dzięki wstecznej kompatybilności. Twórcy gry zapowiedzieli, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 w ulepszonej wersji na PlayStation 5 pojawi się już 24 sierpnia. Ulepszona wersja pod PlayStation 5 zaoferuje grafikę w rozdzielczości 4K, lepszą jakość tekstur, szybsze wczytywanie oraz pełne wsparcie dla kontrolera DualSense.

Aktualności

Zobacz wszystkie