Easter Egg w The Sims 4: Wiejska sielnka robi furorę! O co chodzi?

bartekZ

Easter Egg w The Sims 4: Wiejska sielanka robi furorę! Jak się okazało, twórcy umieścili tam pewien "symbol", który od lat kojarzony jest z serią i widać go pod różnymi postaciami. Fani gry z pewnością prędko zrozumieją, że chodzi o... lamy. Te urocze zwierzęcia systematycznie przewijały się w grze w przeróżnych kontekstach. Teraz twórcy zdecydowali, że pojawi się tam samo zwierzę. Dodatek "Wiejska sielanka" okazał się ku temu idealną okazją.

Easter Egg w The Sims 4: Wiejska sielanka robi furorę! O co chodzi?

Lama od lat kojarzona jest z niebywale popularną serią The Sims. Twórcy stwierdzili więc, że dodatek, który zadebiutował niedawno - "The Sims 4: Wiejska sielanka" - to idealny moment, aby urocze zwierzę umieścić w grze. Stało się to również poniekąd na wniosek fanów serii.

Portal PPE.pl wspomina, że lama stała się nieoficjalną maskotką gry już przy jej debiucie przed laty. Geneza doboru akurat tego zwierzęcia wiąże się podobno z Willem Wrightem, twórcą The Sims, dla którego lamy to ukochane stworzenia. I choć lamy w Simsach występowały pod różnymi postaciami (stroje, elementy wystroju, posągi, czy nawet nazwy własne przedmiotów) - dopiero teraz doczekano się "prawdziwego" zwierzęcia.

Poza lamami, "Wiejska sielanka" pozwala trzymać na swojej posiadłości choćby krowy czy kurczaki. Lamy podobno spełniają ciekawą funkcję - są niejako strażnikami kurnika, odstraszając lisy czające się na jajka.

Aktualności

Zobacz wszystkie