Mortal Kombat najpopularniejszą serią bijatyk w historii? Wyniki mówią same za siebie

adrianG

Mortal Kombat najpopularniejszą serią bijatyk w historii? Jest to bardzo prawdopodobne. Opublikowano oficjalne dane statystyczne, które robią duże wrażenie. Poinformowano ile sprzedano kopii gry Morta Kombat 11. Pojawiła się również informacja na temat sprzedanych sztuk wszystkich gier z całej serii.

Mortal Kombat najpopularniejszą serią bijatyk w historii? Liczby na to wskazują

Serii gier Mortal Kombat chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Bijatyka jest chętnie ogrywana przez graczy głównie w trybie wieloosobowym. Twórcy postanowili podzielić się ze światem statystykami dotyczącymi zarówno najnowszej odsłony gry, jak i całej serii. Według oficjalnych informacji sprzedano 12 milionów kopii gry Mortal Kombat 11. Chociaż nie jest to rekordowy wynik dla gry z kategorii bijatyk to i tak uzyskana liczba robi ogromne wrażenie.

Jednak jeszcze większe wrażenie robi ilość sprzedanych kopii gier z całej serii Mortal Kombat. Wszystkie główne tytuły z serii zostały sprzedane w ponad 73 milionów egzemplarzy. Wynik całej serii, jak i samego Morta Kombat 11 uwzględnia sprzedane egzemplarze gry na każdą z platform.

Co ciekawe, dużym zainteresowanie cieszy się mobilne wydanie gry Mortal Kombat, które zostało pobrane już 138 milionów razy. Jest to prawie dwukrotnie wyższy wynik od głównych gier z serii, ale trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do nich mobilne wydanie jest dostępne za darmo.

Aktualności

Zobacz wszystkie