Meksyk z Forzy Horizon 5 na nowych ujęciach! Pokazano różne tereny!

adrianG

Meksyk z Forzy Horizon 5 na nowych ujęciach! Twórcy gry postanowili zdradzić kolejne szczegóły i pokazali dokładniej kilka terenów z gry. Przedstawione obszary robią spore wrażenie, są bardzo szczegółowe i różnorodne.

Meksyk z Forzy Horizon 5 na nowych ujęciach! Opublikowane grafiki zachwycają dbałością o szczegóły

Twórcy Forzy Horizon 5 bardzo chętnie dzielą się z fanami kolejnymi informacjami na temat produkcji. Na najnowszej transmisji skupiono się tym razem na pokazaniu części terenów oraz pogodzie jaka może czekać na kierowców. Gracze mogą dokładniej przyjrzeć się temu, co będzie czekać na nich w Meksyku. Twórcy pokazali piękną i gęsto zarośniętą dżunglę. Droga w dżungli będzie błotnista, często będzie można natrafić na kałuże, więc warto podjąć dobrą decyzję przy wyborze pojazdu na przejażdżkę po tym terenie. Widoczność w dżungli będzie ograniczona przez mgłę.

Oprócz dżungli, pojawią się otwarte polne tereny, piaszczyste plaże, górskie tereny oraz największy punkt mapy, czyli wulkan. Na wulkan będzie można dostać się długą i krętą drogą.

Chociaż na udostępnionych grafikach można zaobserwować głównie obszary bez dróg, twórcy zapewnili, że w grze będzie tyle samo dróg asfaltowych, co tras przełajowych.

Poniżej prezentujemy kilka z zaprezentowanych grafik różnych obszarów z gry. Osoby bardziej zainteresowane tematem, mogą sprawdzić zapis z ostatniej transmisji wideo.

Aktualności

Zobacz wszystkie