Powstanie nowa gra w uniwersum South Park! Duże plany na całą serię!

adrianG

Powstanie nowa gra w uniwersum South Park! Fani serialu South Park będą zachwyceni, ujawniono spore plany odnośnie całego uniwersum na najbliższe lata. Najnowsza gra South Park ma być stworzona w 3D, więc szykuje się ciekawy projekt. Oprócz tego powstaną nowe sezony serialu oraz 14 filmów, które trafią tylko na platformę Paramount+.

Powstanie nowa gra w uniwersum South Park! To jednak nie jedyna nowość!

Ogłoszono duże plany odnośnie kreskówki South Park. Powstanie zupełnie nowa gra w tym uniwersum, która jak zapowiedziano ma być w 3D. Ostatnie gry multiplatformowe, które wyszły pod marką South Park były utrzymane w stylistyce serialu i nie posiadały pełnego 3D.

South Park: Kijek Prawdy i South Park: The Fractured But Whole są grami, które idealnie wpasowały się w oczekiwania fanów serialu South Park. Gracze znajdą w nich świetną fabułę oraz masę humoru. Miejmy nadzieję, że nowa trójwymiarowa produkcja zaoferuje świetną rozgrywkę, której nie brakowało w poprzednich grach na tej licencji.

Twórcy serialu South Park zawarli z ViacomCBS umowę z której łącznie zarobią 900 milionów dolarów. Trey Parker i Matt Stone oprócz nowej gry będą odpowiedzialni za stworzenie kolejnych sezonów swojego serialu. Oprócz tego powstanie aż 14 filmów z uniwersum South Parkar, które trafią na platformę Paramount+.

Aktualności

Zobacz wszystkie