Psychonauts 2 ozłocone! Prace nad grą zostały zakończone!

adrianG

Psychonauts 2 ozłocone! Długo oczekiwana kontynuacja kultowej gry coraz bliżej premiery. Twórcy gry właśnie ogłosili zakończenie wszelkich prac, a to oznacza, że gracze mogą nastawić się na rozpoczęcie przygody z Psychonauts 2 jeszcze w tym miesiącu. Gra dostępna będzie na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Psychonauts 2 ozłocone! Premiera gry jeszcze w tym miesiącu!

Gracze mogą odetchnąć z ulgą. Ogłoszono, że wszystkie prace nad Psychonauts 2 zostały zakończone. Od zapowiedzi gry minęło już sporo czasu, więc gracze mieli pewne obawy czy gra pojawi się w ustalonym już wcześniej terminie. Jednak jak widać gracze niepotrzebnie się martwili. Wszystko wskazuje na to, że mająca odbyć się pod koniec tego miesiąca premiera nie jest już zagrożona.

Przypomnijmy, że Psychonauts 2 miał ukazać się już kilka lat temu, ale twórcy byli jednak zmuszeni przesunąć premierę gry. Premiera Psychonauts 2 odbędzie się już 25 sierpnia. Gra będzie dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PlayStation 5. Pierwsza odsłona Psychonauts zadebiutowała w 2005 roku, więc fani tej gry musieli czekać aż 16 lat na kontynuację.

Psychonauts 2 zapowiada się naprawdę ciekawie i może być godnym następcą pierwszej części. Jednak dopiero po premierze gry okaże się czy tak będzie.

Aktualności

Zobacz wszystkie