Mapa GTA V wydrukowana na drukarce 3D! Efekt zaskakuje!

adrianG

Mapa GTA V wydrukowana na drukarce 3D! Projekt, którego podjął się jeden z graczy zachwyca. Zeskanował on całe otoczenie z GTA V, dzięki czemu pozyskał wszystkie potrzebne dane do przygotowania wydruku 3D. Następnie zajął się drukiem 3D makiety mapy GTA V.  Wydrukowana makieta jest szczegółowa i robi duże wrażenie.

Mapa GTA V wydrukowana na drukarce 3D! Stworzona makieta robi duże wrażenie

Jeden z graczy postanowił pochwalić się swoim ciekawym projektem, do którego wykorzystał drukarkę 3D. Stworzył on trójwymiarową makietę całej mapy GTA V. Efekt finalny robi spore wrażenie. 

Dom Riccobene jest graczem, który zajmuje się drukiem 3D. Mając sporo wolnego czasu postanowił stworzyć specjalny skrypt, który pomógł mu zeskanować teren i obiekty w Red Dead Redemption 2. Stworzony przez niego skrypt pozwalał skanować otoczenie znajdujące sie od 500 do 1000 metrów dookoła postaci.

Dom Riccobene postanowił zaimplementować swój skrypt do GTA V. Zeskanował on całą mapę gry, a zebrane dane wykorzystał do przygotowania wydruku 3D. Wydruk makiety mapy postanowił podzielić na 24 elementy, które potem złączył ze sobą. Cały projekt pochłonął sporo czasu i pracy. Według autora projektu wszystkie prace zajęły łącznie 400 godzin. Nie obyło się też bez problemów przy wydruku, ale finalnie projekt się udał i prezentuje się świetnie.

Aktualności

Zobacz wszystkie