GTA Trilogy już niemal pewne! Elektryzujące wieści potwierdził insider

bartekZ

GTA Trilogy już niemal pewne?! Na takie wieści czekali wszyscy fani serii Grand Theft Auto. Podczas oczekiwania na enigmatyczną szóstą część popularnej gry, w sieci pojawiły się elektryzujące wieści dotyczące czegoś, o czym mówiło się po cichu już od jakiegoś czasu. Mowa rzecz jasna o wspomnianej już na początku kultowej trylogii, w której skład mają wejść GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas. Oczywiście chodzi o odświeżone wersje poszczególnych wydań. Wszystko potwierdził ceniony insider, wiadomo też kiedy Rockstar może wydać omawiane gry.

GTA Trilogy już niemal pewne! Elektryzujące wieści potwierdził ceniony insider

A więc jednak! Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia dotyczące remasterów kultowych części GTA. I choć nie są to jeszcze wieści oficjalne - pochodzą z naprawdę pewnego źródła. Wszystko potwierdził bowiem insider znany jako Yan2295. Już wcześniej zasłynął on z tego, że często "sprzedawał" do sieci elektryzujące newsy od Rockstara, które zwykle okazywały się prawdziwe.

Według użytkownika Yan2295, GTA Trilogy rzeczywiście zostanie wydane. Już wcześniej natomiast można było dowidzieć się, że Take-Two do 31 marca 2022 roku planuje wydać trzy odświeżone, hitowe gry. Teraz wszystkie puzzle zaczynają układać się w spójną całość.

Kiedy można spodziewać się oficjalnego komunikatu od deweloperów? Wydaje się, że nastąpi to jeszcze przed końcem trwającego roku. Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie tak się stanie.

Aktualności

Zobacz wszystkie