Phil Spencer jest pod wrażeniem Steam Deck! Miał okazję przetestować urządzenie!

adrianG

Phil Spencer jest pod wrażeniem Steam Deck! Szef marki Xbox miał okazję zapoznać się z urządzeniem. Przetestował konsolę i wyrobił już sobie pierwszą opinię. Phil Spencer opublikował swoje pierwsze wrażenia odnośnie Steam Deck na Twitterze. Urządzenie zostało odebrane przez niego pozytywnie, a w swoich pierwszych wrażeniach zawarł największe plusy konsoli.

Phil Spencer jest pod wrażeniem Steam Deck! Testował konsolę i ocenił ją pozytywnie!

Steam Deck od momentu zapowiedzi jest wyczekiwany przez masę graczy. Urządzenie będzie czymś więcej niż tylko przenośną konsolą. Będzie to przenośny komputer w formie konsoli do grania. Dużym plusem Steam Deck jest to, że umożliwi dostęp do całej biblioteki gier Steam. Użytkownicy konsoli będą mogli kupować nowe gry na platformie Steam lub grać w te, które już kupili i ogrywali na PC. Steam Deck umożliwi również uruchomienie Xbox Cloud Gaming.

Steam Deck trafił już do pierwszy redakcji oraz recenzentów, którzy mogli przyjrzeć się dokładnie konsoli oraz ją przetestować. Szef marki Xbox również miał ostatnio okazję przetestować konsolę przenośną Steam Deck. Konsola zrobiła na nim dobre wrażenie. Phil Spencer do największych zalet konsoli zaliczył możliwość gry w podróży, sterowanie oraz rozmiar ekranu. Potwierdził również, że Xbox Cloud Gaming działa bardzo dobrze na urządzeniu, a granie w takie produkcje jak Halo i Age of Empires jest przyjemne.

Aktualności

Zobacz wszystkie