Sea of Thieves: A Pirate's Life wielkim sukcesem! Nowa zawartość zachęciła do gry wielu graczy!

adrianG

Sea of Thieves: A Pirate's Life wielkim sukcesem! Wypuszczenie dodatku z Piratami z Karaibów okazało się być świetną decyzją. Zainteresowanie graczy było ogromne i sprawiło, że wiele osób powróciło do Sea of Thieves. Nowa zawartość przyczyniła się do ustanowienia rekordu aktywnych graczy w czerwcu.

Sea of Thieves: A Pirate's Life wielkim sukcesem! Rekordowa ilość graczy została odnotowana w czerwcu!

Około 2 miesiące temu Sea of Thieves otrzymało sporą zawartość na licencji. Sea of Thieves: A Pirate's Life wprowadziło do gry Piratów z Karaibów. W grze pojawiły się kultowe postacie z serii filmów o piratach wytwórni Disney. Dodano też specjalne misje fabularne i zadania. Zapowiedź aktualizacji zainteresowała wielu graczy, którzy w dniu jej premiery postanowili sprawdzić wszystkie nowości. Zainteresowanie graczy przerosło najśmielsze oczekiwania twórców.

Wprowadzenie do gry Jacka Sparrowa i wielu elementów znanych z serii Piraci z Karaibów okazało się być strzałem w dziesiątkę. Twórcy gry dziękują graczom za tak ciepłe przyjęcie nowej zawartości. Po wprowadzeniu aktualizacji zawierającej A Pirate's Life odnotowano w czerwcu aż 4,8 mln graczy. Jak sami twórcy przyznali, jest to rekordowy wyniki w historii gry. 

Sea of Thieves już od dawna potrzebowało takich atrakcji jakie dodało A Pirate's Life. Chociaż pomysł na samą grę jest ciekawy, to przez długi czas cierpiała ona na brak zróżnicowanej zawartości. Wszystko wskazuje na to, że twórcy obrali już właściwy kierunek i tworzą do gry znacznie więcej nowej zawartości.

Aktualności

Zobacz wszystkie