LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na nowym zwiastunie z rozgrywki! Podano nowy termin premiery!

adrianG

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na nowym zwiastunie z rozgrywki! Gracze, którzy są zainteresowani tytułem cały czas wyczekują nowych informacji na jego temat. Po długiej przerwie od nowych materiałów z gry postanowiono wypuścić kolejny zwiastun, który pokazuje scenki oraz fragmenty rozgrywki. Podano również nowy termin debiutu gry.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na nowym zwiastunie z rozgrywki! Premiera gry dopiero w przyszły roku!

Na targach Gamescom 2021 pokazano nowy zwiastun LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Tym razem zwiastun skupia się na rozgrywce z gry i można na nim zobaczyć ujęcia z różnych części z całej sagi. Jak dobrze wiadomo gra składać się będzie z wszystkich 9 części filmowej sagi Star Wars. Oznacza to dla graczy wiele godzin świetnej rozgrywki, zabawy oraz dobrego humoru.

Wraz z nowym zwiastunem ujawniono kiedy możemy się spodziewać premiery gry. Gracze będą zawiedzeni, w tym roku gra się nie pojawi. Premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga została przełożona na wiosnę 2022 roku. Przypomnijmy, że premiera gry przekładana była już kilka razy, a wcześniejsze informacje sugerowały, że produkcja trafi do graczy pod koniec tego roku.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie