Watch Dogs: Legion z nową darmową zawartością! „Dom z papieru” wkracza do gry!

adrianG

Watch Dogs: Legion z nową darmową zawartością! Gracze najnowszej odsłony gry Watch Dogs nie mogą narzekać na brak nowej zawartości. W ostatnim czasie w grze pojawiło się sporo nowości, a już teraz dostępna jest kolejna darmowa zawartość. Tym razem w grze pojawiła się specjalna misja kooperacyjna oraz skórka dla postaci, a wszystko to inspirowane jest serialem „Dom z papieru”.

Watch Dogs: Legion z nową darmową zawartością! Przygotowano specjalną misję oraz skórkę dla postaci!

Kolejna zawartość trafiła właśnie do Watch Dogs: Legion. Tym razem nawiązano współpracę z jednym z najpopularniejszych serialów Netflixa. Zawartość inspirowana jest serialem „Dom z papieru” i wprowadza do gry misję, za której wykonanie gracze otrzymają nagrodę. Misja polegać będzie na przygotowaniu i wykonaniu krypto-napadu. Gracze będą musieli połączyć ze sobą siły, ponieważ misja dostępna jest w trybie kooperacji. Za ukończenie misji każdy z graczy otrzyma specjalną skórkę dla postaci.

Opublikowano specjalny zwiastun promujący nową zawartość. Można na nim zauważyć postaci ubrane w charakterystyczne czerwone stroje z maską na twarzy. Nie trudno się domyślić, że taki właśnie strój gracze otrzymają w formie skórki dla postaci. Cała zawartość jest dostępna za darmo i mogą z niej skorzystać gracze posiadający grę na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Aktualności

Zobacz wszystkie