Xbox Series X w kapitalnym wydaniu Marvela! Jak go zdobyć?

bartekZ

Xbox Series X w kapitalnym wydaniu Marvela! Microsoft po raz kolejny zaskoczył niebywałym wydaniem konsoli, które robi wielkie wrażenie - i to nie tylko na fanach uniwersum Marvela, mimo tego, że właśnie do tego nawiązuje wzór znajdujący się na sprzęcie. Niestety jednak, podobnie jak w przypadku konsoli stworzonej z motywem przewodnim Psychonauts 2 - zdobycie jej graniczy z cudem. Nie znajdzie się ona w sprzedaży, ale...

Xbox Series X w kapitalnym wydaniu Marvela! Jak go zdobyć? Niestety, graniczy to z cudem...

Microsoft nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje kapitalnym wydaniem swojej flagowej konsoli! Po niedawnej prezentacji sprzętu w barwach Psychonauts 2, teraz Xboksa Series X zobaczyliśmy przystrojonego motywami z Marvela. Wszystko ma wiązać się z Marvel Cinematic Universe. Jak czytamy w PPE.pl, Marvel i Microsoft połączyli siły podczas tworzenia sprzętu, by zwrócić szczególną uwagę na premierę "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni".

Zestaw zawiera konsolę oraz kontroler w zupełnie nietypowych, wyjątkowych barwach. Trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę okazale. Poza tym w opakowaniu - które swoją droga też wygląda kapitalnie - znajduje się kod dostępu do Xbox Game Pass na calutki rok.

Niestety jednak, zdobycie takiej konsoli graniczy z cudem. Xbox nie znajdzie się w sprzedaży - jedyna szansa to wygranie go w konkursie, gdzie należy polubić i podać dalej twitterowy post Xboksa:

Aktualności

Zobacz wszystkie