Resident Evil 4 Remake niemal pewny?! Ciekawa wskazówka od twórców

bartekZ

Resident Evil 4 Remake niemal pewny? Wiele wskazuje na to, że twórcy - w bardzo oryginalny sposób - potwierdzili wcześniejsze doniesienia. Można uznać to wręcz za swego rodzaju pogrywanie z fanami, jednak ci nie powinni mieć nic przeciwko tego typu akcji. I choć gra jak dotąd nie została oficjalnie zapowiedziana i trudno wierzyć, aby stało się to przed końcem roku - pojawił się jasny sygnał, że coś jest na rzeczy. O co dokładnie chodzi? Poniżej wyjaśniamy!

Resident Evil 4 Remake niemal pewny?! Ciekawa wskazówka od twórców nie została przeoczona przez graczy!

Fani Resident Evil z niecierpliwością nasłuchują informacji o odświeżonej, czwartej części gry. Niestety jednak, zapowiedź Resident Evil 4 Remake nie pojawiła się zarówno na Gamescomie, jak i na PlayStation Showcase. W PPE.pl czytamy, że niewiele wskazuje na to, aby produkcja miała zostać w ogóle zapowiedziana w tym roku. I choć entuzjazm wielu graczy ostygł, na nowo rozbudził go pewien nieistotny i mały wydawałoby się szczegół.

Wszystko dotyczy niedawno opublikowanego materiału promocyjnego Play Has No Limits. Właśnie tam, na jeden ze ścian można dostrzec symbol "Los Illuminados". Fani Resident Evil momentalnie rozpoznali znak, który wiąże się z grupą paramilitarną znaną z Resident Evil 4. Dla wielu jest to wystarczający dowód na to, że gra faktycznie powstaje i ogłoszona zostanie już niebawem. Na fanpage Resident Evil Polska czytamy:

"Podczas konferencji PlayStation, która odbyła się 9 września, pokazano nam film "Play Has No Limits". W 1:33 na ścianie budynku możemy zobaczyć SYMBOL Los Illuminados z Resident Evil 4! Resident Evil 4 Remake nadchodzi? Dziękujemy naszym obserwującym za informację."

Aktualności

Zobacz wszystkie