Call of Duty: Modern Warfare 2 - poznaliśmy pierwsze szczegóły!

bartekZ

Call of Duty: Modern Warfare 2 - poznaliśmy pierwsze szczegóły odświeżonej produkcji! Jak już wiadomo, premiera gry nastąpi dopiero w kolejnym roku kalendarzowym. Mimo tego, że czasu do ujawnienia najważniejszych szczegółów jest jeszcze sporo, już teraz pojawiają się pierwsze interesujące szczegóły. W roli głównej w tymże temacie występuje nie kto inny, jak znany, ceniony i lubiany insider - Tom Henderson. Znów okazał się nieomylny w temacie CoD.

Call of Duty: Modern Warfare 2 - poznaliśmy pierwsze szczegóły!

Z pewnością fani Call od Duty dobrze pamiętają Modern Warfare 2, który zebrał swego czasu naprawdę niezłe recenzje. Jak się okazuje, twórcy pracują nad odświeżeniem kultowego już tytułu. Gra ma ukazać się w roku 2022, co już teraz budzi spore emocje. I choć do premiery jeszcze kawał czasu - poznaliśmy pierwsze szczegóły interesującej produkcji.

Wiadomo już, na czym będzie polegać główny wątek kampanii. Wcielimy się w niej w amerykańskie wojsko, które musi stawić czoła niebezpiecznym i bezwzględnym, kolumbijskim kartelom narkotykowym.

Co ciekawe, jako pierwszy o tytule nowego CoD'a donosił nie kto inny jak Tom Henderson. Insider potwierdził po raz kolejny, że ma dostęp do naprawdę dobrych i sprawdzonych informacji. Co jeszcze wiadomo o Call of Duty: Modern Warfare 2? Grę przygotowuje studio Infinity Ward. W PPE.pl czytamy, że produkcja będzie "kontynuacją małego reebotu z 2019 roku".

Aktualności

Zobacz wszystkie