Nowości trafią do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint! Premiera jeszcze w tym roku!

adrianG

Nowości trafią do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint! Twórcy poinformowali, że szykują nową zawartość do gry. Dostaliśmy jednak tylko garstkę informacji, mówiących o tym, że tytuł nadal jest rozwijany. Czy szykowane nowości uratują produkcję i zachęcą graczy do powrotu? Z dużą pewnością twórcy mają pole do popisu.

Nowości trafią do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint! Premiera zbliża się wielkimi krokami!

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint otrzyma niedługo nową zawartość. Twórcy poinformowali za pomocą portalu społecznościowego, że szykują nowości dla graczy, które ukażą się do końca 2021 roku. Niestety nie udzielono dokładniejszych informacji, czego możemy się spodziewać. Nie wiadomo czy będzie to jakiś tryb, czy może nowe uzbrojenie. Pozostaje tylko czekać na dalsze informacje, które powinny pojawić się w ciągu kilku tygodni.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint nie miało łatwego startu, gra nie sprostała oczekiwaniom graczy i rynek szybko to zweryfikował. Przyznać trzeba, że twórcy są wytrwali, nie poddają się i nadal chcą tytuł rozwijać. Miejmy nadzieję, że nauczeni błędami twórcy, wysłuchali społeczności graczy i zapewnią im zawartość, która ich usatysfakcjonuje. Od premiery gry minęło półtora roku, więc może nowa zawartość pchnie w nią drugie życie i zachęci graczy do powrotu. Póki co są to tylko spekulacje i czas pokaże, czy nowa zawartość będzie ciekawa i warta uwagi.  

Aktualności

Zobacz wszystkie