W GTA VI wcielimy się w postać kobiety? Informator nie ma wątpliwości

bartekZ

W GTA VI wcielimy się w postać kobiety? Choć brzmi to nieprawdopodobnie - zwłaszcza patrząc na poprzednie części serii - znany informator nie ma wątpliwości, że tak właśnie się stanie! Do sensacyjnych wieści dotarł Tom Henderson, specjalizujący się w wyciąganiu sprawdzonych informacji od Activision (w przeszłości zdradzał przecieki dotyczące Call of Duty, które ostatecznie się potwierdzały). Henderson teraz odniósł się do wyczekiwanej produkcji od Rockstara. Czy jego informacje się potwierdzą?

W GTA VI wcielimy się w postać kobiety? Znany informator nie ma wątpliwości

Spekulacji dotyczących GTA VI ciąg dalszy! Choć na razie wszystkie doniesienia opierają się jedynie na domysłach i prowadzonych na własną rękę śledztwach graczy, teraz w sieci pojawiła się informacja, która zelektryzowała fanów. Pochodzi bowiem od znanego informatora, który w przeszłości wyciągał potwierdzone wieści od Activision. Teraz Tom Henderson odniósł się do wyczekiwanej przez wielu graczy produkcji Rockstara. Według niego, w najnowszej części GTA gracze będą mogli wcielić się w postać kobiety.

 

For the first time ever in a GTA title, GTA 6 will have a playable female and male protagonist. #GTA6 #GTAVI

— Tom Henderson (@_TomHenderson_) January 10, 2021                  

W GTA VI pojawią się bohaterowie obu płci   

Z krótkiej wiadomości Toma Hendersona wynika, że w GTA VI będziemy mogli wcielić się zarówno w postać męską, jak i żeńską. Wszystko natomiast może przypominać rozwiązanie, jakie otrzymaliśmy w piątej części serii - fabułę najpewniej poznamy z perspektywy kilku postaci.            

 

Aktualności

Zobacz wszystkie