Szczepionki na COVID-19 w Euro Truck Simulator 2 - nowe wyzwanie!

bartekZ

Szczepionki na COVID-19 w Euro Truck Simulator 2 - nowe wyzwanie czeka na graczy! Gra w bardzo interesujący sposób odniosła się do rzeczywistości. Wszystko za sprawą eventu, który polega na dostarczaniu dostaw szczepionki zwalczającej koronawirusa w nienaruszonym stanie. Podobny challenge obowiązuje też w American Truck Simulator. Na czym to wszystko polega oraz co można zyskać po wzorowym wykonaniu zadania?

Szczepionki na COVID-19 w Euro Truck Simulator 2 - nowe wyzwania dla graczy!

Bardzo ciekawy event czeka na graczy Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator! Jak się okazuje, twórcy odnieśli się do tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Tym samym, nowym wyzwaniem dla wirtualnych kierowców drogowych kolosów jest dostarczenie w wyznaczone miejsca szczepionki przeciwko COVID-19. Towar jest niebywale wymagający i czuły, należy zatem dowieźć go w nienaruszonym stanie. To nie lada wyzwanie!

Omawiany event nosi nazwę #HaulingHope. Cała zabawa potrwa do 8 lutego (godzina 00:59 czasu polskiego). Gracze biorący udział w wyzwaniu, do tego czasu muszą dostarczyć 7 transportów szczepionki - rzecz jasna w nienaruszonym stanie, o czym już wcześniej była mowa.

Ze względu na czułość transportu, wymagane jest posiadanie poziomu 1 Fragile Skill (umiejętność przewożenia naprawdę czułych towarów). Warto dodać także, że wzięcie udziału w #HaulingHope umożliwia kontrakt zewnętrzny, który posiadają osoby z profilem na stronie World of Trucks.

Wykonanie zadania oznacza nagrody - jedna z nich to osiągnięcie w World of Trucks. Druga to wizualny dodatek do ciężarówki - zawieszka z napisem Hope Trucker. Cała akcja ma zwrócić uwagę na osoby, które ciężką pracą angażują się w dystrybucję szczepionki.

Aktualności

Zobacz wszystkie