Remaster GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas? Zaskakujące plotki

bartekZ

Remaster GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas jest możliwy? Takie zaskakujące plotki pojawiają się w kręgach fanów serii Grand Theft Auto. I choć nadal trwają dywagacje na temat ewentualnej szóstej części kultowej gry, wszyscy z entuzjazmem patrzą na możliwość zagrania w odświeżone, najbardziej symboliczne części serii. Szczegóły doniesień opisują fora ściśle związane z GTA.

Remaster GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas? Rockstar może zaskoczyć!

Fani jednych z najbardziej kultowych części serii Grand Theft Auto, czyli: GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas - niebawem mogą być w siódmym niebie. W sieci pojawiły się bowiem medialne pogłoski na temat ich odświeżenia przez studio Rockstar.

Szczegółowe wieści na ten temat pojawiły się na forach związanych z GTA. Co więcej, "przecieki" trafiły do wiadomości publicznej od nie byle jakich użytkowników. Mowa bowiem o tak szanowanych postaciach, jak Spide-Vice czy Mach1bud. Ten pierwszy jest zresztą administratorem jednego z portali dotyczących tematyki Grand Theft Auto.

Na gtaforums.com pojawiły się enigmatyczne posty, która mogą zapowiadać remastery trzech uwielbianych części gry. Co więcej, podejrzewa się, jakoby niebawem w sieci pojawił się zwiastun odświeżonych produkcji. Szczegółowe informacje najpewniej zostaną opublikowane w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Niektórzy podejrzewają, że remaster GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas może bazować na silniku GTA V.

Aktualności

Zobacz wszystkie