Battlefield 6 - nowe informacje, znane wstępne daty!

bartekZ

Battlefield 6 to pozycja, na którą ze zniecierpliwieniem wyczekują fani serii. Choć do premiery jeszcze daleko, już teraz ukazują się wstępne informacje związane z popularną grą. Wiadomo już kiedy spodziewać się zapowiedzi Battlefield 6, podobnie zresztą jest ze spodziewaną premierą gry. Szef Electronic Arts, Andrew Wilson, zdradził ponadto kilka szczegółów dotyczących omawianej produkcji. Dzięki wykorzystaniu mocy nowych konsol, to będzie najpotężniejsze rozgrywka z dotychczas wydawanych.

Battlefield 6 - nowe informacje, znane wstępne daty! To będzie coś naprawdę "dużego"

Battlefield 6 zbliża się wielkimi krokami - choć jak na razie nie pojawiła się jeszcze ani oficjalna zapowiedź, ani nawet data premiery gry. W sieci można znaleźć jednak pierwsze głosy, zdradzające planowane, ważne terminy dotyczące gry, a także dotyczące samej rozrywki. Ta ma bowiem zostać przeniesiona na zupełnie inny poziom, z wszystko dzięki mocy, jaką oferują konsole nowej generacji.

Zapowiedź Battlefield 6 ma pojawić się wiosną tego roku. Wtedy poznamy dokładną specyfikację i inne istotne elementy związane z tytułem. Premiera gry ma natomiast mieć miejsce w okresie świątecznym 2021. Wydaje się zatem, że fani serii otrzymają kapitalny prezent pod choinkę już w trwającym roku - o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem EA.

Rąbka tajemnicy co do Battlefielda 6 uchylił także szef EA - Andrew Wilson. Jak przyznaje ważna persona w świecie gier, nowa odsłona gry ma przynieść niespotykane jak dotąd wielkości map oraz ich wysoką interaktywność. Ponadto pojawi się o wiele większa niż dotychczas ilość pojazdów i broni. Mało tego - serwery BF6 być może pomieszczą jednorazowo nawet 128 graczy, co także między wierszami w swojej wypowiedzi zdradził Wilson.

Aktualności

Zobacz wszystkie