Nie będzie Resident Evil Village po polsku!? Zaskakujące doniesienia

bartekZ

Nie będzie Resident Evil Village po polsku?! Sieć obiegły zaskakujące doniesienia, o których od rana pisze między innymi portal PPE.pl. Jak się okazuje, klimatyczna i przede wszystkim wyczekiwana przez wielu gra, nie doczeka się polskiej wersji językowej! Fani w naszym kraju nie kryją zawiedzenia, choć liczą, że ulegnie to jeszcze zmianie. To jednak nie koniec złych informacji. Wiele wskazuje na to, że w Resident Evil Village zabraknie nawet polskich napisów...

Nie będzie Resident Evil Village po polsku!? Sieć obiegły zaskakujące doniesienia

Ależ wieści docierają z obozu Resident Evil Village! Jak się okazuje, świetnie promowana i wyczekiwana przez polskich fanów gra, nie będzie zawierać polskiej wersji językowej! I mowa tutaj nie tylko o jakże ważnych dialogach, ale też choćby o polskich napisach. Wiele osób uważa to wręcz za skandal.

O wszystkim od rana informuje portal PPE.pl i donosi, że gra nie zostanie zlokalizowana na język polski. Dotychczasowe informacje wskazują, że dostępna będzie jedynie angielska wersja językowa. Jeśli podejrzenia się potwierdzą, najnowszy Resident Evil będzie pierwszym od lat, który nie doczekał się spolszczonej wersji.

PPE.pl czeka jeszcze na oficjalne potwierdzenie głośnych rewelacji. Ale już nawet bez niego można być niemal przekonanym, że wszystko się sprawdzi. A to dlatego, że nawet wersja demonstracyjna gry nie miała polskiej lokalizacji.

Aktualności

Zobacz wszystkie