Nowy pakiet samochodów do Forza Horizon 4! Hot Wheels Legends już dostępny!

adrianG

Nowy pakiet samochodów do Forza Horizon 4! Hot Wheels Legends dostępny jest już do pobrania! Oferuje 6 zupełnie nowych i niepowtarzalnych samochodów. Wszystkim dobrze znane auta w skali 1:64, trafiły do gry jako pełnoprawne modele 1:1.

Nowy pakiet samochodów do Forza Horizon 4! Hot Wheels Legends oficjalnie trafił do gry!

Pakiet samochodowy Hot Wheels Legends już dostępny do pobrania. W skład pakietu wchodzą Chevrolet LUV z 1972 r., Ford F-5 Dually Custom Hot Rod z 1949 r., International-Harvester Loadstar CO-1600 z 1969 r., Studebaker Golden Hawk ''Dream Roadster'' z 1957 r., Nash Metropolitan Custom (THE NASH) z 1957 r., oraz 2 Jet Z.

Warto dodać, że samochody z pakietu nie są przypadkowe, ponieważ zostały wyłonione z konkursu międzynarodowego Hot Wheels Legends Tour. Zwycięskie projekty w ramach nagrody zostały wyprodukowane jako modele w skali 1:64 na licencji Hot Wheels. Przeszły więc ciekawą drogę, od prawdziwych projektów w skali 1:1, przez modele 1:64, do pojazdów w grze.  

Pakiet Hot Wheels Legends kosztuje 45 zł i wymaga podstawowej wersji gry Forza Horizon 4. Niestety posiadacze przepustki samochodowej oraz gry Forza Horizon 4 w wersjach: Standard, Deluxe lub Ultimate, chcąc pojeździć nowymi autami będą zmuszeni do zakupu pakietu, ponieważ nie wchodzi w skład żadnego zestawu.

Aktualności

Zobacz wszystkie