Nowa część Life is Strange! Prezentacja odbędzie się na Square Enix Presents!

adrianG

Nowa część Life is Strange! Zapowiedź odbędzie się na wydarzeniu Square Enix Presents. Gracze już spekulują jaka może być fabuła w nowej odsłonie, lecz muszą poczekać na oficjalne informacje. Na wydarzeniu zostaną pokazane również inne nowości od tego samego wydawcy.

Nowa część Life is Strange! Już za kilka dni zostanie ujawniona!

Square Enix poinformowało za pomocą mediów społecznościowych, że już 18 marca zapowiedziana zostanie nowa produkcja z serii Life is Strange. Prezentacja gry ma odbyć się na wydarzeniu Square Enix Presents. Według udzielonych informacji zapowiadających wydarzenie, głównym tematem będzie nowa gra Life is Strange, ale pojawią się też informacje odnośnie tytułów, które już są na rynku.

Fani już od dawna spekulują jaka będzie linia fabularna i co zobaczą w nowej odsłonie. Niektórzy przypuszczają, że nowa odsłona może być kolejną częścią przygód Max Caulfield i Chloe Price. Inne osoby uważają jednak, że pokierujemy losami zupełnie nowego bohatera. Na tę chwilę nie wiadomo, która i czy w ogóle jakakolwiek z plotek okaże się prawdziwa. Trzeba czekać na oficjalne informacje, a te otrzymamy już za kilka dni. 

Na Square Enix Presents zostaną zaprezentowane również nowości i informacje o produkcjach, takich jak: Marvel's Avengers, Outriders, Balan Wonderworld, Just Cause Mobile. Oprócz tego, omawiana będzie rocznica 25-lecia serii gier Tomb Raider. Przypuszczać można, że twórcy zapowiedzą pakiet 3 najnowszych odsłon gry z wszystkimi dodatkami, który w ostatnich dniach miał przeciek i pojawił się na stronie Microsoft Store.

Aktualności

Zobacz wszystkie