Nowe informacje o Dying Light 2? Już w środę Techland podzieli się szczegółami!

adrianG

Nowe informacje o Dying Light 2? O tytule zrobiło się cicho, a wiele osób mogło już zapomnieć, że wychodzi taka gra. Pojawiło się jednak światełko w tunelu. Techland zapowiedział, że ma graczom do przekazania nowe informacje na temat gry. Czy będą to nowe mechaniki, gameplay, a może oficjalna data premiery? Pozostaje czekać na szczegóły, które zostaną ogłoszone już 17 marca!

Nowe informacje o Dying Light 2? W tę środę poznamy szczegóły!

Dying Light 2 miało pierwotnie zadebiutować na początku 2020 roku. Premiera została jednak wtedy przesunięta na nieokreślony termin. Minął już ponad rok, a nowej daty wydania gry jeszcze nie poznaliśmy. Właściwie niewiele informacji dostaliśmy na przestrzeni ostatniego roku o produkcji. Wiele osób mogło już zapomnieć, że powstaje taki tytuł jak Dying Light 2.

Zdaje się, że twórcy mimo braku publicznych informacji o postępach, cały czas pracują nad grą. Kilka dni temu twórcy poinformowali, że mają coś do ogłoszenia na temat gry. W środę 17 marca firma Techland zamierza ujawnić, co konkretnie mają do przekazania. Czy będzie to oficjalna data premiery gry, a może nowy gameplay i przedstawienie postępu prac? Dla wielu osób, nawet niewielkie informacje będą zadowalające, bo będzie wiadomo, że prace nad grą nadal trwają. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać do środy.

Aktualności

Zobacz wszystkie