Idzie nowe w American Truck Simulator! Twórcy przygotowują kolejną mapę

bartekZ

Idzie nowe w American Truck Simulator! Twórcy przygotowują kolejną mapę. O tym, że deweloperzy nie próżnują, niech świadczy fakt, że to już kolejny dodatek do omawianej produkcji w bardzo krótkim odstępie czasu. A warto zaznaczyć, że jednocześnie rozwijane jest Euro Truck Simulator. W sieci pojawiło się dodatkowo wideo, które prezentuje kilka nowości przygotowanych dla graczy. Można obejrzeć je poniżej.

Idzie nowe w American Truck Simulator! Twórcy przygotowują kolejną mapę

Inżynierowie z SCS Software nie próżnują i wciąż rozwijają dwa głośne tytuły jednocześnie - mowa o American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator. Jak dobrze wiadomo, Czesi odpowiadający za ETS 2 jakiś czas temu informowali o dodatku, dzięki któremu będziemy mogli przemierzać rosyjskie, mroźne bezdroża. To jednak nie koniec i zapowiedziano już dziewiąte z kolei uaktualnienie American Truck Simulator.

Twórcy idą za ciosem i po dodaniu do gry w listopadzie minionego roku stanu Colorado, tym razem w produkcji zawita kolejny interesujący region, który zwiedzimy przy okazji przewożenia ciężkich towarów. Jak podaje PPE.pl, twórcy rozpoczęli prace nad stanem Texas. Przy okazji warto dodać, że rozwijane jest także DLC Wyoming.

W sieci opublikowano wideo, prezentujące dość bogatą gamę dodatków, jakie zobaczymy w zbliżających się dodatkach. Trzeba przyznać, że skala i rozmach, z jakim traktowane są "dzieci" SCS Software, robią naprawdę wielkie wrażenie. Poniżej można obejrzeć wspomniany materiał:

Aktualności

Zobacz wszystkie