Sea of Thieves z wieloma nowościami! Sezon drugi wystartował!

adrianG

Sea of Thieves z wieloma nowościami! W grze pojawił się sezon drugi. Dostępne są nowe wydarzenia, które są ograniczone czasowo. Pojawił się poziom renomy postaci, a jego wzrost zapewni wykonywanie różnych aktywności w grze. Dodano Forty Fortuny, w których czekają niesamowite nagrody, a nowe możliwości handlu zapewnią dodatkowy zarobek.

Sea of Thieves z wieloma nowościami! Drugi sezon właśnie się rozpoczął!

W Sea of Thieves oficjalnie jest już dostępny drugi sezon. Nowy sezon dodaje do gry wiele nowej zawartości. Jedną z nich są Forty Fortuny, w których będziemy musieli zmierzyć się z falami pirackich szkieletów. Przeciwnicy w tych fortach będą znacznie trudniejsi do pokonania od tych znanych z innych lokacji. Wysiłek włożony w pokonanie przeciwników będzie dobrze wynagrodzony. Otrzymamy wartościowe nagrody i skarby.

Przygotowano dla graczy wiele ciekawych zadań i wyzwań, których wykonywanie zwiększy poziom renomy naszej postaci. Wraz z osiąganiem kolejnych poziomów renomy czekać będą różne nagrody, takie jak: starożytne monety, złoto, dublony i inne przedmioty. Nowe wydarzenia będą oferowały m.in. polowanie na szkielety i bitwy między kompaniami handlowymi. Warto dodać, że z ich wykonaniem lepiej nie zwlekać, ponieważ wydarzenia będą ograniczone czasowo.

Rozbudowano również handel w grze. Przedmioty będą miały inną wartość, zależnie od lokalizacji. To oznacza, że będziemy mogli kupować przedmioty w jednych miejscach taniej, a potem sprzedawać je drożej w miejscach, w których jest na nie większy popyt.

Aktualności

Zobacz wszystkie