SnowRunner trafi na Nintendo Switch! Pojawiła się oficjalna zapowiedź!

adrianG

SnowRunner trafi na Nintendo Switch! Zapowiedziano kolejną wersję dobrze znanego symulatora jazdy terenowej. 18 maja będzie miała miejsce premiera SnowRunner na konsolę Nintendo Switch. Do tej pory tytuł był dostępny tylko na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nowa wersja gry zapewni tą samą zawartość, która jest dostępna na wszystkich platformach. Chociaż SnowRunner na Nintendo Switch nie zapewni żadnej dodatkowej zawartości, to na pewno wyróżni się tym, że umożliwi grę w dowolnym miejscu dzięki mobilnej formie konsoli.

SnowRunner trafi na Nintendo Switch! Premiera już niedługo!

SnowRunner został właśnie oficjalnie zapowiedziany na nową platformę. Gra ukaże się już niedługo na konsolę Nintendo Switch. Do tej pory gra była dostępna tylko na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nowy port nie przyniesie ekskluzywnej zawartości, ale z pewnością ucieszy posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Największą zaletą SnowRunner na Nintendo Switch będzie możliwość gry w dowolnym miejscu dzięki przenośnej formie konsoli.

Gra zapewni zawartość znaną z wersji na inne platformy. Przemierzymy w warunkach zimowych świat gry o zróżnicowanym terenie. Do dyspozycji dostaniemy około 40 różnych pojazdów na licencji znanych marek, takich jak: Chevrolet, Ford, Freightliner. Nasze pojazdy będziemy mogli doposażyć w różnego rodzaju dodatki, które pomogą nam podczas przeprawy w trudnych terenach, np. łańcuchy na koła.

SnowRunner na Nintendo Switch ukaże się już niedługo. Premierę gry zapowiedziano na 18 maja tego roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie