Kolejny przeciek z Battlefield 6! Zrzuty ekranu ze zwiastuna [WIDEO]

bartekZ

Kolejny przeciek z Battlefield 6! Twórcy gry robią co mogą, aby jak najwięcej aspektów z nowej rozgrywki utrzymać w tajemnicy, tymczasem w sieci pojawiają się kolejne przecieki. Co więcej - uznani insiderzy potwierdzają, że pokazują one prawdziwe ujęcia ze zwiastuna. Bo właśnie o takich ujęciach mowa tym razem. Choć do premiery zwiastuna zostało już niewiele, gracze zobaczyli o wiele więcej, niż powinni. Szczegóły prezentujemy poniżej!

Kolejny przeciek z Battlefield 6! Zrzuty ekranu ze zwiastuna zalewają sieć, robi się coraz ciekawiej...

Nie mają łatwego życia twórcy Battlefield 6. W sieci pojawiły się kolejne już przecieki z gry, tym razem dotyczące samego zwiastuna. Jak pisaliśmy kilka dni wcześniej, premiera zwiastuna ma mieć miejsce już w czerwcu, a więc za niespełna miesiąc. Tymczasem ciekawscy już mogą zobaczyć, jak będzie on wyglądał. Choć opublikowane w sieci fotografie nie przedstawiają wszystkiego, wprawne oko zauważy tam kilka aspektów, które potwierdzają... wcześniejsze przecieki i zapowiedzi.

Co więcej, wcześniej po Internecie krążył zapis audio ze zwiastuna. Prawdziwość fotografii, o których mowa, potwierdził ceniony insider - sam Tom Henderson. W oczy na tajemniczych zdjęciach rzuca się wyspa oraz rakieta. Właśnie z rakietą gracze wiążą największe oczekiwania, gdyż wcześniej wypowiedzieć mieli się o niej sami deweloperzy. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to moment niebywale efektowny, wykorzystujący potencjał konsol nowej generacji.

Przecieki w postaci zrzutów ekranów ze zwiastuna, można oglądać na poniższym materiale wideo (od 0:33):

Aktualności

Zobacz wszystkie