Udostępniono nową aktualizację do Mass Effect Legendary Edition! Naprawiono irytujący błąd!

adrianG

Udostępniono nową aktualizację do Mass Effect Legendary Edition! Wielu graczy ucieszy się z tego powodu, ponieważ aktualizacja naprawia dość poważny błąd. Od premiery gry nie można było ustawić żadnych napisów przy włączonym dubbingu angielskim. Był to dość irytujący błąd, ale na szczęście twórcą gry udało się go naprawić. Wszyscy gracze po pobraniu najnowszej aktualizacji będą mogli cieszyć się napisami podczas angielskiego dubbingu.

Udostępniono nową aktualizację do Mass Effect Legendary Edition! Napisy do dubbingu angielskiego już działają!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja do Mass Effect Legendary Edition, która naprawia błąd denerwujący wielu graczy. Błąd ten nie pozwalał włączyć napisów dla angielskiej wersji dubbingu. Mogłoby się wydawać, że to drobnostka, ale uniemożliwiało to wielu osobom cieszenie się w pełni z rozgrywki. Od samej premiery gry stanowiło to dość duży problem. 

Gracze nie mogli włączyć napisów w języku polskim do angielskiego dubbingu. Jak się okazało, wszystkie dostępne języki napisów również nie mogły współpracować z tą wersją dubbingu. Było to wielkimi rozczarowaniem dla graczy, tym bardziej, że gra miała umożliwić taką opcję od samego początku.

Nie minął jednak miesiąc od premiery gry i jej twórcom udało w końcu uporać się z problemem. Nowa aktualizacja oprócz naprawy opisanego błędu dodaje również poprawki mniejszych błędów dla gier wchodzących w skład tej kolekcji.

Aktualności

Zobacz wszystkie